VIULISTIT HOI JA VIULUNSOITON HARRASTUKSESTA UNELMOIVAT!

....

Tervetuloa soittamaan iloisiin viuluryhmiimme! Joukostamme jokaiselle innokkaalle löytyy oma ryhmä! Ryhmiä löytyy aivan aloittelijoista kokeneisiin ja 3- vuotiaista 70- vuotiaisiin!

Alustavat ryhmät:

-lasten viulukerho
-aikuisten alkeet
-aikuisten jatko-/keskiryhmä (peruskurssi 1-3)
-aikuisten kokeneiden ryhmä (peruskurssi 3- C- kurssi)

Ryhmät muokataan soittajien mukaan. Soittajilla ei tarvitse olla yksityisopettajaa ryhmän lisäksi. Voin antaa pariopetusta, pienryhmäopetusta, tukiopetusta tai yksityistunteja tarvitseville ja halukkaille.

Soittotaso ja ikä määrää ryhmät. Lapsillä leikkimetodilla ja aikuisille huisin hauskasti, mutta asiaan ammatillisesti pureutuen. Kaikki voivat oppia soittamaan, joten myös te, jotka luulette olevanne epämusikaalisia, tulkaa mukaan musisoimaan, ja yllättykää!


Soittohetket 13.1.2007 lähtien lauantaisin 10-16 (aika riippuen ryhmästä) Malminkartanon juna-aseman tuntumassa (50m), myös bussit 45, 39 ja 539 Vihdin tien maalaisbussit. Paikkana toimintakeskus Jenny.

Ryhmän kanssa soittajaisia ja muita esiintymisiä eri paikoissa (koulut, vanhustentalot, kirkot jne..) ja muiden kokoonpanojen kanssa yhteistyönä, kun materiaalia saadaan kasaan!

Maksu yhdestä ryhmästä ja muissa ryhmissä voi käydä ilmaiseksi:
-30min/5e,
-60min/10e,
-90min/15e.

Opettaja Sibelius-Akatemialainen juuri valmistuva maisteri, joka pedagogisesti ja solistisesti voimakkaasti suuntautunut ja kouluttautunut alallaan.

Yhteydenotot ja ilmoittautumiset sähköpostitse tai puhelimitse!

tervetuloa!

[email protected]/ 044 5934 930

1

623

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..........

      Ryhmiin on ilmoittautunut seuraavasti soittajia:

      Alustavat ryhmät:

      -lasten viulukerho (4kpl)
      -aikuisten/nuorten alkeet (13kpl)
      -nuorten jatko (5kpl)
      -aikuisten keskiryhmä(12kpl)(peruskurssi 1-3)
      -aikuisten kokeneiden ryhmä (15kpl) (peruskurssi 3- C- kurssi)

      ELI MUKAAN TARVITTAIS VIELÄ INNOKKAITA!

      Vielä ehdit, joten ilmoittaudu nopeasti!

      044 5934 930/[email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      111
      4359
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      79
      3543
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      84
      3395
    4. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3381
    5. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      27
      3286
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      2954
    7. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      66
      2841
    8. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2800
    9. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      85
      2749
    10. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2589
    Aihe