Kari ja Reino-tossut

mä!

Kari tapio sanoi yhdessä haastattelussa ,että hänellä on neljäparia Reino-aamutossuja ja ne ovat mieluisat.
Joku faneista voisi nyt kuitenkin ostaa Karille vaikka joululahjaksi paremmin hänen tyyliinsä sopivat Aino- aamutohvelit. Eiks jeh ?

4

1083

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eräs fani

      Jos sulla on toiveena saada Ainot joululahjaksi niin kirjoita Joulupukille tää on väärä paikka.

    • tane

      Eihän tässä ole muusta kysymys, kuin Kari Tapion mainostempuista.Ollaan muka niin tavallista,vaikka miljoonatulot onkin. Ei mene läpi, ainakaan meikäläiseen.

      • sinä

        Pysy vaan siellä Tapsapalstalla kehumassa sitä kiekujaa ja jätä nuo "asiantuntevat" kommenttisi väliin täällä. Vai että ihan mainostemppu nää reinot, ootko ihan viisas? Jos joku tykkää niin kävelköön vaikka piikkareilla ei kuulu sulle.


    • :))))

      Oli kuulemma antanut Ville Valollekin yhdet lahjaksi. Haffua!

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      3
      3626
    2. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      87
      2012
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      50
      826
    4. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      754
    5. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      34
      728
    6. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      184
      708
    7. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      119
      705
    8. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      692
    9. Voi vttu. Tiedän jo nyt että laitan sulle tänään jotain tunnustusviestiä

      Koita kestää ❤️
      Ikävä
      35
      640
    10. Miksi tuota ei saada karkotettua Suomesta?

      Sillä näkyy olevan ilmeinen suojaväri. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/6af3161b-4cdc-4ca7-b6cd-1e745efd1a97
      Maailman menoa
      127
      638
    Aihe