olli tapaus tutkintaan!!!

olli hiplaili ja sormeili peiton alla hannea, ku hanne oli tiedottomassa tilassa.... hanne ei muista asiasta mitään!!!!!!!

hanne hiplaili ja sormeili peiton alla ollia, ku olli oli tiedottomassa tilassa.... olli ei muista asiasta mitään!!!!!!!
21979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Romanssi kukoistaa!!
Viime yönä ainakin ne kuherteli hotellissa koko yön!!
Taitaa Ollista ja Hannesta tulla pari!!

Äänestä
  • No vakka kantensa valitsee, sillä kaksi tosi hompsuista epäsiistiä sopii vallan mainiosti yhteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hanne tapaus tutkintaan!!! kirjoitti:

olli hiplaili ja sormeili peiton alla hannea, ku hanne oli tiedottomassa tilassa.... hanne ei muista asiasta mitään!!!!!!!

hanne hiplaili ja sormeili peiton alla ollia, ku olli oli tiedottomassa tilassa.... olli ei muista asiasta mitään!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu