Käykääpä kurkkaamassa iltalehden iltatyttöä!! Siellä taas kaunis tyttö porvoosta!!
Uusi missi ??
Kannustustusta porvoon kaik...
81433
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Se on kyllä erittäin kaunis mut on toosi lyhyt, eipä taida päästä missien tasolle sen takia.
tuosta pituudesta on tehty muka joku kauneusihanne !!! on se lehmäkin kaunis kun on iso .ja tiedän, että jos tarpeeksi löytyy kauneutta, poikkeuksia tehdään valinnoissa. kun on vähän lyhyempi niin ei olla sitten muka mitään...tsemppiä porvoon tytölle !
niinpä, mutta joku vaan on laatinut sellaisen mittataulukon: Pääsee, ei pääse, pääsee..
En minä tässä ole häntä rumaksi haukkunut, sanoin vaan että tuolla pituudella 158cm ei helpolla pääse missikisaan. Morjens!
Ilmeisesti tiedostaa pienuutensa, kun on tolle linajlle lähtenyt. Voi toista!
http://www.iltalehti.fi/iltatytto/
No eipä ollu minkään kauniin näköinen; ihan tavis. Jos tollasen naaman laittais missikisoihin niin ei varmaan pärjää.
Olipahan tosi hyvät tiissit, noita mielellänsä näin vanhana leipurina hieroisihin. Onko tää sielä viinakaupasa töisä vai oliko se se linta söndaagi. Kertokee ny ja misä se viinakauppa ees on tiällä?
Silmät oli just semmoset erikoiset kuin tykkäänkin. Ei kai ollut Emma..?
on tainnu likka ite alottaa viestiketjun...?