Taas

Alkaa olemaan arkipäivää nämä testivoitot Hyundaille.

http://www.automotorsport.se/biltester/2006/0623/062303.pdf
5625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

talviautotesti,joka julkaistiin teknarissa jo viime vuonna.

Äänestä
  • mutta ruattiksi.

    Äänestä

  • SIKARI kirjoitti:

    mutta ruattiksi.

    että ruottalaasetkin voivat ihmetellä Hyundain erinomaisuutta.

    Tack och hej leverpastej

    Äänestä

... pitikin käydä. Pohjolan kaksi arvostetuinta
lehteä päätyy samaan lopputulokseen.
Eli - perkele - ostin oikean auton vuos sitte !
Euro törmäystesti "vain" 4 pojoo - no eihän sitä kaikkea voi saada tähän hinta/laatu asetelmaan !
(kaikenlisäks passat on oikeesti hyvä auto ja toiseks paras molemmissa testeissä)

ps. hinta vaan vw:llä 10 000 € kalliimpi - mitähän kurnuissa ?

Äänestä
  • tulokseen,kun kerran kyseessä on täsmälleen sama testi minkä nuo lehdet ovat tehneet yhteityössä keskenään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


testivoitto kirjoitti:

Alkaa olemaan arkipäivää nämä testivoitot Hyundaille.

http://www.automotorsport.se/biltester/2006/0623/062303.pdf

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu