BB, olet posessa. Mut sitä mä en tajua, miks sä häiriköit täällä. Vai onko samalla nickillä monta käyttäjää? Komee kuva susta on firman kotisivulla. Tukka on hyvin ja kello näkyy ja ruskeekin oot. Onko ihan Suunto Navman? Ittekkö ostit? Mä sain, ei tarvinnut ostaa.
BB, olet posessa
11
1497
Vastaukset
- Sir BB
En takuuvarmasti ole toiseksi, enkä edes viidenneksi ainoa, joka osaa kirjoittaa nikin kohdalle Sir BB. Tusina saman nikin käyttäjää tuskin on kovin liioiteltu arvaus.
- Stadin kundi
Miksi kysyt itse toisella nikillä ja sitten vastaat toisella (Sir BB)? Läpinäkyvää.
Rekisteröidy, niin porukka voi jättää sitten niiden plagiaattipellejen jutut väliin ja ehkä myös rekisteröidynkin BB:n. It's so simple!
HYMY - Sir BB
Stadin kundi kirjoitti:
Miksi kysyt itse toisella nikillä ja sitten vastaat toisella (Sir BB)? Läpinäkyvää.
Rekisteröidy, niin porukka voi jättää sitten niiden plagiaattipellejen jutut väliin ja ehkä myös rekisteröidynkin BB:n. It's so simple!
HYMYEt kai voi olla niin pönttö, että luulet minun olevan minä!
- Mr. Klinefelter
Hei LAURI, älä viitsi!
- venerekisteri
Mr. Klinefelter kirjoitti:
Hei LAURI, älä viitsi!
näyttää yhden Laurin omistavan yhden X-43 veneen...
- tämä purjehtija
venerekisteri kirjoitti:
näyttää yhden Laurin omistavan yhden X-43 veneen...
tämä on osallistunut kisoihin, joista sir puhuu, suusraari, tallinna, gotland, hanko. ei ole sir kun ei ole niin kovan tason purjehtija kun sir on, ainakin omien juttujensa mukaan.
- 1+1 = ?
venerekisteri kirjoitti:
näyttää yhden Laurin omistavan yhden X-43 veneen...
Hymy!
- hommannut
laajakaistan!
BB:n huumori tämän palstan suola...- Stadin skiglaajafriidu
tämän palstan syöpäkasvaimia.
- kuules
Stadin skiglaajafriidu kirjoitti:
tämän palstan syöpäkasvaimia.
Stadin skiglaajafriidu vaan kumihanska päähäs.
- tölikalainen
kuules kirjoitti:
Stadin skiglaajafriidu vaan kumihanska päähäs.
BB-koirat älähtää, johon kimulin kalikka
kalahtaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1147293
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985233Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163486Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333412Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352524Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961501Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411451Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?481290