Itse annan isälleni Simpsonien 10. tuotankauden dvd:llä ja Pulttibois dvdn.
hyvä lahjaidea isälle!
7
2409
Vastaukset
- liruttelija
Täydellinen miesten WC-koulutusta varten. Asetat laitteen WC-istuimen alle ja kun mies nostaa istuimen Vessavahti sanoo englanniksi "Excuse me sir! Please try to urinate IN the toilet - NOT on the floor, and put the seat down when you are finished!" eli suomeksi kutakuinkin "Anteeksi herra, yrittäkää virtsata pyttyyn, ei lattialle ja muistakaa laskea istuin, kun olette valmis."
- avovaimo
mistä noita saisi ostaa? olisi hauska lahja ja iloa riittäisi joulun jälkeen myös miehen kavereille
- jos tarkoitit
avovaimo kirjoitti:
mistä noita saisi ostaa? olisi hauska lahja ja iloa riittäisi joulun jälkeen myös miehen kavereille
Jos tarkoitit noita tuotantokausipaketteja niitä saa esim Anttilan Top tenistä jne.
Tosta pöntöstä en tiedä :P - Nimetön
avovaimo kirjoitti:
mistä noita saisi ostaa? olisi hauska lahja ja iloa riittäisi joulun jälkeen myös miehen kavereille
http://www.gadgets.fi/product_info.php/products_id/305?osCsid=fb80a67688870b341893c0534da188bf
- toivoi
Meidän isä toivoin joululahjaksi rakkautta, välittämistä, lämpöä ja glökiä. Kun halusimme jotain materiaalista sitten kuitenkin lahjaksikin antaa niin ostimme viinapullon ja askartelimme etiketin jossa oli kaikkia suloisia kuvia meistä lapsista ja isästämme. Sitten tietenkin kirjoitettiin tuoteseloste jossa luki että sisältää nuita edellä mainittuja asioita sopivissa mittasuhteissa.
- Kylteri
glögiä?
- jäi mainitsematta
Kylteri kirjoitti:
glögiä?
siinä oli mukana semmonen ihan pikkupullo glögiä (opinpa nyt kirjottamaan tuonki sanan)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648