Vaalea turistinainen

Meit vaaleita jahdataan joka paikassa.
(kun me ollaan niin kauniita tummienkien mielestä)
Mihin maahan vois vois matkustaa,
missä sais olla ihan rauhassa turistina ?
121565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

anna niille persettä, kyllä ne siitä rauhottuu

Äänestä
  • Oiskohan Norja sopiva????Vitsi.Olen matkustellut siellä ja täällä ja todennut,että ainahan niitä miehiä perässä roikkuu!Mutta so what?Itsestäsihän se on kiinni,kiinnitätkö niihin huomiota vai et.Jos et,ei kauaa roiku.....

    Äänestä

etelankohteissa tuo on aina ongelmana. mene vaikka johonkin keskieuroopan maahan, siella ei ole samanlaista ongelmaa siita asiasta.

Äänestä

Haloo!!!
Mee ittees!

Äänestä

Niinkö teitä jahdataan ? Tuskin se kuitenkaan johtuu "kauneudestanne".(hahhahhaa)
Jotenkin vaan vahvistuu koko ajan käsitys siitä, että teillä keskivertoa huonompi itsetunto ja alhaisempi älykkyysosamäärä.
Teitä kannattaa yrittää ensin, koska te ootte helpoimmat huijattavat.
Saa usein varmaan vielä rahat-kin.

Äänestä

Pysy hikiällä pikku ympyröissäs.

Äänestä

Kukaan muu ei voi kysyä noin tyhmiä, kuin
"oikea BLONDI " Tulipa taas lisää yksi
tyhmä blondivitsi ;))))
"Ota peruutusmatka Rhodokselle ja kävele takaperin siellä." Eiköhän se siitä......

Äänestä

Matkusta Viroon siellä on niin paljon kauniita naisia, että suomitytöt saa olla melko rauhassa.

Äänestä

Olen matkustellut vaaleana maailmalla sekä yksin että seurassa. Ei minua kyllä suoraan ole ahdisteltu. Ehdotuksia on satanut vain Italiassa, kerran Kreikassa. En ole aivan nuori, mutta en vanhakaan, en ruma, mutten mikään kaunotarkaan.

Erottuuhan sitä aina Pohjoismaita, Saksaa ja Britanniaa lukuunottamatta. Siis noita suosittelen, jos pelkää ehdotuksia.

Äänestä
  • Et sitten millään muulla tavalla enää keksinyt korostaa pientä itsetuntoasi ?

    Äänestä

Tietysti jos rauhaa miehiltä haet, kannattaa unohtaa kaikki Välimeren kohteet ja suunnata kauemmas Thaimaaseen. Siellä ei ole tällaista päällekäypää kiinnostusta vaaleita turistinaisia kohtaan niinkuin esimerkiksi Turkissa tai Marokossa tuppaa olemaan.

Jos lähdet Thaimaaseen, ennakkotietoa maasta kuvineen voit löytää osoitteesta:

http://kotisivu.dnainternet.net/muusa/matkakertomukset/thaimaahuahinbangkokjakwaijoki.htm

Onnea matkaan!

Äänestä
  • mutta ainakin Intian Goalla sai nainen väriin katsomatta kulkea rauhassa, jopa yksinään matkustava.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auttakaa pliis ! kirjoitti:

Meit vaaleita jahdataan joka paikassa.
(kun me ollaan niin kauniita tummienkien mielestä)
Mihin maahan vois vois matkustaa,
missä sais olla ihan rauhassa turistina ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu