Emme jaksa enää lukea yhtäkään viestiä koskien Radio Piss FM vai mikä lie Uusi Piss. Tulkoot olkoot vaikka mitä uudistuksia...KIVIÄKIN KIINNOSTAA...tai pitäiskö pikemmin sanoa että kiviäkään EI kiinnosta.
Riittää jo Piss FM:stä
jauhaminen..
6435
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ensinnäkin sellaista kanavaa kuin Piss FM ei ole olemassa... Ellei ole joku sinun ylläpitämä piratti.
Mutta Kissiä koskevat uutiset kiinnostaa minua.
En mä ylläpidä mitään kanavia. Jos ei dorka tajuu niin Piss FM = Kiss FM. Siis haukkumanimi Kissille. On vähän liikaa noita Pissiin keskittyviä juttuja jo täällä, tilaa sais antaa muillekin.
Tutustu sääntöihin! Loukkaavien ilmaisujen käyttö on kielletty.
Nostit vähän aikaa sitten hirmuisen mekkalan kun sinun nimimerkkiäsi herjattiin. Miksi herjaat asiallisen kommentina antajaa dorkaksi?
Käytä myös radioista niiden oikeita nimiä.
> Käytä myös radioista niiden oikeita nimiä.
Vaatimus ei arvatenkaan koske Radio Novaa, joka ei vieläkään lähetä lupahakemuksessaan ilmoittamaansa uutisradion ohjelmaa.
Eikös toimiluvanhaltijan kuulu lähettää sitä ohjelmaa mille ovat luvan saaneet, ei sitä mitä ovat hekeneet?
Toisaalta miten Radio Nova liittyy tähän keskusteluun? Olet ilmeisesti heidän suuri fani?