Mikä on rekkalesbo?

Onko se mahakas kaljuksi ajeltu punaniskaisen heterorekkakuskin näköinen lesbo ?
Vai mikä?
92608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

on rekkalesbo

Äänestä
  • laajaa näkemystä..

    Äänestä

sieltä miesten aivoista, johon he lokeroivat kaikki naiset joita pitävät feministeinä tai lesboina, koska jos miestä ei halua, on sen naisen ainakin näytettävä mieheltä. Koska jos miestä ei ole vähän jokapaikassa, mies ahdistuu ja tuntee itsensä luolamieheksi ilman luolaa.

Tosiasiassa rekkalesbo ei ole miesmäinen, eikä myöskään naismainen. Siksi lie hänet luokitellaan ajoneuvoksi.

Äänestä

Voi, olet metikössä. Rekkalesbo on lesbo, joka ajaa rekkaa. Kyseiset lesbot ovat aika harvinaisia, varsinkin kun rekkaliikenteen kannattavuus Suomessa on pantu lujille, ts. rekkaheterotkin ovat vähenemään päin. Siitäpä syystä olisin taipuvainen laajentamaan käsitteen myös kuormurilesboihin, saadaan muutama esiintymä lisää. Henkilökohtaisesti laskisin lajityyppiin myös pick-upien kuljettajat. Viehättävän railakkaat naisten naiset ratissa, juh!

Äänestä

tuu hei kattomaan niin tiedät :)

Äänestä
  • Kyllähän sen määritelmän täällä kaikki tietää. Se on just se tai pareminkin ne akat jotka AINA istuvat siinä samassa kuppilassa tuoppi keskaria nokanalla. Laahustavat liian isoissa jonkinsortin joskus ehkä ollut reisitaskuhousut jalassa mihin vessaan vaan, housut siis muodissa joskus seitkytluvulla. Sätkävehkeet pöydässä, kaikkeen kyllästynyt ilme naamalla, pikimusta siilitukka ja hirvee kaljamaha. Yleensä joku köyhä tatska jossain kehon osassa. Ollaan kuin katujätkät mut juorutaan kuin ämmät.

    Äänestä

Sharp dressed man on rekkalesbo biisi

Äänestä

Reisitaskuhousut, croksit, lihava, kouvola tukka, muutama tatska, uhmakas katse ja kittaa kaljaa, kuin äijä🤮

Äänestä

Oikeilla rekkalesboillakin on herkästi jo 30v tienoilla sellaiset 20 kg ylipainoa kun fyysinen aktiivisuus on työssä vähäistä. Ja pitkät 14-10t työpäivät eivät mahdollista liikuntaa työpäivän jälkeen ja vapaapäiväkin menee toipumiseen. Väillä lehdissä on juttuja 20v naisista jotka ovat tulleet alalle. Eikä heillä ole vielä mitään aavistusta ammatin raskaudesta. Joskus toimittaja voisi haastatella naista joka on ollut alalla vaikka 30v. Niin kertomus voisi olla vähän muuta kuin näillä teineillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietämätön' kirjoitti:

Onko se mahakas kaljuksi ajeltu punaniskaisen heterorekkakuskin näköinen lesbo ?
Vai mikä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu