Entäs jos Lordi esiintyyki siellä jatkoilla...? Ku kerta kameratki eksyy sinne tänä vuonna...
Lordi
7
1306
Vastaukset
- myöntynyt
päästämään Lordia maskissa linnan juhliin, joten tuskin Putaansuu suostuisi esintymäänkään eliitti hienosto perseilijöiden edessä!
Presidentti vaihtoon ja nopeasti!- uimahousuissa ravintolaan?
Lapsi/ vähälahjainen aikuinen; Linnassa on etiketti. Sen mukaan mennään. Siihen ei Tarjakaan voi mitään. Vappunaamarit kuuluvatkin turuille ja toreille.
 - vastaus!
uimahousuissa ravintolaan? kirjoitti:
Lapsi/ vähälahjainen aikuinen; Linnassa on etiketti. Sen mukaan mennään. Siihen ei Tarjakaan voi mitään. Vappunaamarit kuuluvatkin turuille ja toreille.
Aina on ollut erinlaisia etikettejä ja niitä on tilanteen mukaan pystyttävä vaihtamaan tai ainakin joustamaan.
EI ENÄÄN DEMARI PRESIDENTTIÄ SUOMEEN!!!!!!! 
 - siellä on kaksi
jäsentä. Selostajat eivät tunnistaneet heitä. Tomi Putaansuu ei ole joukossa, mutta kaksi jäsentä on. Amenin tunnisti siitä, että kättelyn jälkeen risti kätensä rinnalle.
- Lordilaisia
ei ole juhlissa lainkaan, eikä tule, koska Tarja Halonen on suvaitsematon moukka!
 - te ootte?
Lordilaisia kirjoitti:
ei ole juhlissa lainkaan, eikä tule, koska Tarja Halonen on suvaitsematon moukka!
Maan johto kaikki saman katon alla ja sekaan pitäisi sitten päästää maskeissa olevia tyyppejä, joista ei voi tunnistaa mitä pipipäitä he ovat... Onpas tosiaan tyhmää varmistaa vieraiden turvallisuus.
 
 - kotimies
toivottavasti Lordi ei esiiny edes jatkoilla:
 
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja2913855Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour
(Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa1545451Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu
Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu1995076SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei834223"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste873551Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä
Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa1093048HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.122872Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan392497Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan122291Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua2782069