Miksi

se keskustahemmo vai mikä se oli, pää tärisi kauheesti, onko sillä niskavika karaokessa vai ottiko tuo niin tosissaan. en muista miehen nimeä. Hyvän näkönen oli mutta tutisi liikaa pää.
1415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en huomannut moista, mut ehkäpä sitä jännitti. Kyllä muaki jännittäsi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pää tärisi kirjoitti:

se keskustahemmo vai mikä se oli, pää tärisi kauheesti, onko sillä niskavika karaokessa vai ottiko tuo niin tosissaan. en muista miehen nimeä. Hyvän näkönen oli mutta tutisi liikaa pää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu