Missä työskentelee Iisalmen seksikkäin nainen? EI NIMIÄ, kiitos!
Kuka on Herkkujen Herkku?
27
9222
Vastaukset
- pera80
on muuten sitten kiltti ja nätti mimmi,ei huuda ikinä yhtään,eikä hermostu..:)
- on varmasti
sokos-marketilla olevassa kultakaupassa töissä oleva tummatukkainen upea Nainen...
ihan jalat menee alta ,kun se katsoo tummilla silmillään- uhhuhhuu
tuo kultasepänliikkeen neitokainen. Hyvä ehdokas seksikkäimmäksi naiseksi tässä pitäjässä.
- ,,,
On tämä kyseinen kaunokainen tosi herkku.
Meinaa joka kerran viedä jalat alta, kun hänestä ohi kulkee. - paula?
Joo. Se ehdottomasti. Ei uskos suomalaiseks.
Jumalatar on se nainen.
- Rusoposkinen inkkari
Maxilta löytyy montakin ehdokasta... eikä unohtaa sovi myöskään Hiuk-setin tyttöjä..
- kahviosta
löytyy myös,kaunis ja huumorintajuinen asikasystävällinen reipas nainen.
- vai olisko
kahviosta kirjoitti:
löytyy myös,kaunis ja huumorintajuinen asikasystävällinen reipas nainen.
kenties ärsyttävän pirtsakka?? en tiiä, mut itse ei aina jaksa sitä säklätystä...
- rekku
elisan puhelinkaupassa on varmaaan kaunein misu tässä kylässä.
- ..............................
abc marjahaassa kans hyviä ehdokkaita..
- Aenoo
Voettanutta ee löövy ikinä, nämä lantiohoosu akat on tosi onnettoma näkösiä mötkylöetä.
Ihan kun nakista oes ruenna pursumaa sisukset ulos.- Pylväs
Mutta käykääpäs ostamassa myös joulukynttilöitä Tiimarista. Siellä on kanssa aika mahtavia mimmejä! Ja aina ovat niin iloisen pirtsakoita ja asiakasystävällisiä.
- keskustan parturissa.
missä lienee nykyisin.mukava.
- Roope 70
No karaokekuningatar tietty!!!!! Nyt ja aina!!!! Hoikka, jumalattoman kaunis ja entäs se ääni...Huhhuh...polvet pettää!!!!
- se tämmönen
Roope 70 kirjoitti:
No karaokekuningatar tietty!!!!! Nyt ja aina!!!! Hoikka, jumalattoman kaunis ja entäs se ääni...Huhhuh...polvet pettää!!!!
karaokekuningatar on?? ihan mielenkiinto heräs ;)
- sama Roope70
se tämmönen kirjoitti:
karaokekuningatar on?? ihan mielenkiinto heräs ;)
Nimee en tiiä, mutta monet kerrat oon kuullu sen laulavan. Semmoinen siroluinen tummatukka... kolmissakymmenissä?? On sitte tosiaanki silmiä miellyttävä näky! Muualla en oo sen kuullu laulavan ku seurahuoneella...
- tiällä
Iisalamessa on kaeken näkösiä kantturoeta,eepä niitä voe paljo eritellä.Piäasia että pyssyyvät poes työelämästä tappelemasta.
- on muuttanut
Muutama tosi herkku on muuttanut pois ja jokunen rupsahtanut (eräskin kohublondi, yhen sortin virpimiettinen), mutta uusia kasvaa. Tosin harvassa.
- team-ahma
valtava vaalee valas
- tuolla...
hassuttelu-kaapassa aika hyvä nuaras!
- nainen hmmmmm....
tuolla... kirjoitti:
hassuttelu-kaapassa aika hyvä nuaras!
yövuorossa on yks ainaskin hyvännäköinen nainen.. se on se pitkä ja kaunein niistä..liekkö vapaa vai varattu.. pitäs varmaan lähtee notkumaan yövuoron tiskille..
- suoraan vaan
nainen hmmmmm.... kirjoitti:
yövuorossa on yks ainaskin hyvännäköinen nainen.. se on se pitkä ja kaunein niistä..liekkö vapaa vai varattu.. pitäs varmaan lähtee notkumaan yövuoron tiskille..
et annakko pillua,jos vastaus on kielteinen niin sano että,et varmaan ois ottanu sitten suihinkaan
- MÄ VAAN
SE PUNATUKKAINEN NAINEN OLI JOSKUS SALESSA TÖISSÄ. SE AIKA HYVÄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- kunnassa...
ne kauneimmat löytyy... niin peruskoulusta kuin ammattiopistolta... etenkin se yksi blondi amiskan ope...
- uneksija....
Oes sielä jokunen ,suht.koht hyvä kanttura tuolla op-pankissa.En kehtoo kirjottee esim.minkä väriset hiukset niillä on,suattas joku kohistoo sen johonnii ja suaha kiksit!
- Nimetön
tytskyt on parhaita!!!!!
- ole..
kummosta tarjontaa Iisalmessa. Tyhjäpäitä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "944233Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293213No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10949
- 136936
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124786- 11770