Mistä vetoo, etten tuu koskaan saamaan ketään? En ainakaan niitä, kenet haluaisin. Jos ei saa mitä haluaa, niin on haluttava mitä saa. Eikä, mä en halua ketään, ketä mä en oikeesti halua.
Hei, emmä oo niin paska, etteikö muhun vois tutustuu. Tosin sama se, vaikka kuolisinkin pyhänä neitsyt Mariana.
Oon vanha piika koko ikäni
11
731
Vastaukset
- Noz(
Hah, ihminen. Sä oot alle 18, kun kerta tänne Nuorten palstalle raapustit huoles. Mitä vaan voi tapahtua vielä. Koko elämä on edessä, vaikka sitä ei aina uskois. ;) Mut mä en kyl psykiatrisoi sua enempää.
- Ihmissuhteeton
Jos oletetaan, että kuolen normaalisti sairaalavuoteelle 90-vuotiaana keuhkokuumeeseen, niin kyllä, sitten mulla on vielä elämää edessä.
Mutta hei, mä vaivun kohta kamalaan masennukseen. Alan angstaamaan ja viiltelemään ja lopulta teen itsemurhan. Eli ei, mulla ei oo koko elämää vielä eessä. Kuolen varmaan ennenku täytän 18. - Noz(
Ihmissuhteeton kirjoitti:
Jos oletetaan, että kuolen normaalisti sairaalavuoteelle 90-vuotiaana keuhkokuumeeseen, niin kyllä, sitten mulla on vielä elämää edessä.
Mutta hei, mä vaivun kohta kamalaan masennukseen. Alan angstaamaan ja viiltelemään ja lopulta teen itsemurhan. Eli ei, mulla ei oo koko elämää vielä eessä. Kuolen varmaan ennenku täytän 18.Lupasin melkein, etten palaa, mutta palasin kuitenkin riesakses. :p Jos kerta joitain tyyppijä sun elämään on ilmestynyt (joista sä et oo kiinnostunu), miksei ilmestyisi niitä hohdokkaampiakin ihmisiä?
Vaikka mikä mä oikeestaan oon sua neuvomaan. Omasta suusta on tainnu päästä liianki usein toi sama virsi ("vittuku elämä on niiiin perseestä, mä hirtän itteni mun tietsikan hiiren johtoon. kärsikää"). - Ihmissuhteeton
Noz( kirjoitti:
Lupasin melkein, etten palaa, mutta palasin kuitenkin riesakses. :p Jos kerta joitain tyyppijä sun elämään on ilmestynyt (joista sä et oo kiinnostunu), miksei ilmestyisi niitä hohdokkaampiakin ihmisiä?
Vaikka mikä mä oikeestaan oon sua neuvomaan. Omasta suusta on tainnu päästä liianki usein toi sama virsi ("vittuku elämä on niiiin perseestä, mä hirtän itteni mun tietsikan hiiren johtoon. kärsikää")....on näköjään kiinnostuneet ihan muista ihmisistä. Tai mistä mä sen ees tiedän, kun en oo niiltä kysynyt, mutta ei ne nyt mulle mitään kiinnostumisen merkkejäkään oo osottanut. Eli se siitä.
- qqqqqqqqqq
Ihmissuhteeton kirjoitti:
...on näköjään kiinnostuneet ihan muista ihmisistä. Tai mistä mä sen ees tiedän, kun en oo niiltä kysynyt, mutta ei ne nyt mulle mitään kiinnostumisen merkkejäkään oo osottanut. Eli se siitä.
olevan se syy miksi et ketään saisi?
- Ihmissuhteeton
qqqqqqqqqq kirjoitti:
olevan se syy miksi et ketään saisi?
Miksei ne vois tulla tekemään alotetta? Siks, kun ne ei oo kiinnostuneita.
Noni, miks nolaisin itteni turhaan? - MIESSS
ET OLE..KYLLÄ MÄ OLISIN SE MIES KUKA SUA RAKASTAIS..MUSTA OIS ITTE IHANAA OLLA SE MR UNELMAMIES JOKA KOHTELISI VAIMOANSA AIDOSTI JA KUMPPANIANSA
- Ihmissuhteeton
MIESSS kirjoitti:
ET OLE..KYLLÄ MÄ OLISIN SE MIES KUKA SUA RAKASTAIS..MUSTA OIS ITTE IHANAA OLLA SE MR UNELMAMIES JOKA KOHTELISI VAIMOANSA AIDOSTI JA KUMPPANIANSA
Ihanaa.
- tyrdertetre
"Jos ei saa mitä haluaa, niin on haluttava mitä saa."
Oot ottanut Demi-lehdestä?
Jaksamisia!- Ihmissuhteeton
"Oot ottanut Demi-lehdestä?"
En kyl sellasii lue.
- just me
En nyt sitten tiedä minkä ikäinen olet, mut voi kyl olla toisinaan teini-ikäiselle vähän "rankkaa" kun ei ole Sitä Oikeaa. Mutta niin minäkin täytän pian 15, eikä minulla ole ollut vielä ketään. En ole edes ketään suudellut. Säästän senkin sellaiselle, jota haluan suudella ensimmäisen kerran. Koluan välillä vähän chatteja, jos läheltä löytyisi joku mukava, kun omalla paikkakunnalla olen kamalan epäsuosittu, vain sen takia kun ole yhden omalaatuisen tytön hyvä kaveri. Aivan varmasti löydät jonkun kivan. Et ole yksin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874158Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella283127No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452330- 351348
- 10919
- 133911
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11760