Linna

Mäntyharjulaisia Linnassa 6.12.06
51063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

toiset on kivitaloissa ja toiset avotaloissa..ketä kiinnostaa

Äänestä
  • Varmaan Itsenäisyys pv.vastaan otolla

    Äänestä

  • abcdef kirjoitti:

    Varmaan Itsenäisyys pv.vastaan otolla

    mieleenkään....tosikko

    Äänestä

Onkan niitä joka vankilassa.
Ja lisää menossa.

Äänestä
  • Viime kesänähän vietiin jo muutama Mjun reppana tiilenpäitä laskemaan.
    Mistä syystä nyt on lisää tulossa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nähnyt kirjoitti:

Mäntyharjulaisia Linnassa 6.12.06

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu