..kani etsii uutta kotia..

8kk vanha kääpiöluppis tyttö etsiskelee uutta kotia..pupu on sisäsiisti ja väriltään ruskea.. pupu asustelee vantaalla..pyydän pupusta 20€ koska ilmaseks en uskalla antaa.. häkkiä en voi antaa mukaan..

jos haluat antaa tytölle kodin ota yhteyttä maililla osotteeseen: [email protected]
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olisin kiinnostunut antamaan kanillesi kodin!!
asun espoossa, enkä tarvitse häkkiä mukaan!
kokemusta on kaneista!!
Annan kanille rakastavan ja pysyvän kodin!!'
laitathan mailia tulemaan:
[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimmi kirjoitti:

8kk vanha kääpiöluppis tyttö etsiskelee uutta kotia..pupu on sisäsiisti ja väriltään ruskea.. pupu asustelee vantaalla..pyydän pupusta 20€ koska ilmaseks en uskalla antaa.. häkkiä en voi antaa mukaan..

jos haluat antaa tytölle kodin ota yhteyttä maililla osotteeseen: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu