ANTTI TUISKU

oli komein ja tyylikkäin!

Aivan.

6

613

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • El Senor

      Eipä ollut vaan Joona Puhakka. Tyyli, kroppa, miehekkyys!

    • |Katju|

      Totta!

    • minä***

      Antin puku oli todella hieno ja tyylikäs! kyllä se vaan osaa pukeutua..=)

      • Hyvä Antti

        Antilla oli upea asu, joka erottui massasta. Antti oli iloinen, hyväkäytöksinen ja erittäin komea. Todella iloa katsella!


    • Elmeri_

      kuuluu tuohon 15 v. ikään kuolata tullaisia teini-ikoni pellejä!

      Ihmettelen että miten se Tarja tuollaisia tomppeleita omiin kemuihinsa viitsiikin kutsua. No kukin tavallaan!

    • mies 25

      Ajattelin ensin, kun kuulin Antin teettäneen puvun juhlaan, että nyt se nolaa ittensä jossain etiketin vastaisessa asussa, mutta ei sehän oli frakki.

      Toivottavasti jatkossa nähdään myös muilla miehillä muitakin frakkeja kuin stockalta tai sokokselta ostettuja tusina frakkeja.

      Vanhat vintage frakit tulevat toivottavasti esille ensi vuonna.

      Upseerien frakithan on ollut aina tyylikkäitä ja massasta erottuvia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      73
      5579
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      274
      4890
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3214
    4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2653
    5. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      5
      2282
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      2
      1566
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1555
    8. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      29
      1408
    9. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1220
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      127
      855
    Aihe