moi

ihana aamu!halusin tervehtiä teitä.....olo on edelleen loistava .tänään taas lähden kaupungille....jee...ei olis uskonu vielä 2viikkoo sitten.....jatkot kaikille!kaikilla on mahdollisuus samaan!!!!!!!t.huumoria myös kehiin.
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitähän pillereitä olet mahtanut ottaa... Ei mirtazapinista tuollaiseksi tule. Tai ainaskin minun maailmani on ihan yhtä synkkä kuin ennenkin. Liekö sitten henkilökohtaista. Kadehdittaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


masentunut 123 kirjoitti:

ihana aamu!halusin tervehtiä teitä.....olo on edelleen loistava .tänään taas lähden kaupungille....jee...ei olis uskonu vielä 2viikkoo sitten.....jatkot kaikille!kaikilla on mahdollisuus samaan!!!!!!!t.huumoria myös kehiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu