En tiedä miten muilla, mut alkaa kyllästyttää toi Krisse. Oli hän missä vaan ohjelmassa mukana hän vetää "omaa" showta. Eli pystyyköhän hän enää keskustelemaan normaalisti vai onko levy jäänyt soimaan. Esimerkkejä oli juuri linnanjuhlat ja Einstein viime viikolta.
Mitä olette mieltä?
Mitä olette mieltä?
Vastaukset 6
Vanhimmat
olen aivan samaa mieltä. Eikös linnan juhliin kutsuta omana henkilönään ei mitään roolipellejä. Krisse vetää showtaan koko ajan, minua ainakin se tympäisee. Ilmeisesti hän ei enää osaa edes keskustella muuten. Typerää!
Samaa mieltä.
Olisi ihan mielenkiintoista nähdä taiteilija omana itsenään, kuten muutkin näyttelijät tekevät.
Ei jaksa katsoa/kuunnella enää.
mieltä. Eukko vetää roolia koko ajan, turha odottaa mitään kunnollista vastausta mihinkään kysymykseen. Linnassakin oli rooli päällä koko ajan. Tuskin Haloska sinne mitään ääliö-Krisseä oli kutsunut, vaan ihmisen Krisse-pellen takana (vrt. henkilöt Lordi-yhtyeen takana).
Sillä on päässä tyhjää tyhjää.
kusettamaan kaikkia väittämällä, että hän vetää jotain roolia mukamas. Luotettavasta lähteestä kuultua, että hän on oikeasti tuollainen hössöttäjä. Mutta propsit siitä, saa rahaa olemalla oma itsensä ja väittämällä sitä rooliksi :)
tyhmempikin pärjää. Ihmettelen vaan, miten pärjää mies ja lapsi, äiti kun on täynnä itseään. Eipä siinä muille tilaa jää. Ehkä olisi aika aikuistua. Kysymys Krisselle, haluaisitko lapsesi olevan kaltaises? Lapsellinen, kaikkien kevyesti ottama ihminen?