Krissen Show

En tiedä miten muilla, mut alkaa kyllästyttää toi Krisse. Oli hän missä vaan ohjelmassa mukana hän vetää "omaa" showta. Eli pystyyköhän hän enää keskustelemaan normaalisti vai onko levy jäänyt soimaan. Esimerkkejä oli juuri linnanjuhlat ja Einstein viime viikolta.
Mitä olette mieltä?
61118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olen aivan samaa mieltä. Eikös linnan juhliin kutsuta omana henkilönään ei mitään roolipellejä. Krisse vetää showtaan koko ajan, minua ainakin se tympäisee. Ilmeisesti hän ei enää osaa edes keskustella muuten. Typerää!

Äänestä
  • Samaa mieltä.
    Olisi ihan mielenkiintoista nähdä taiteilija omana itsenään, kuten muutkin näyttelijät tekevät.
    Ei jaksa katsoa/kuunnella enää.

    Äänestä

  • myöntää kirjoitti:

    Samaa mieltä.
    Olisi ihan mielenkiintoista nähdä taiteilija omana itsenään, kuten muutkin näyttelijät tekevät.
    Ei jaksa katsoa/kuunnella enää.

    mieltä. Eukko vetää roolia koko ajan, turha odottaa mitään kunnollista vastausta mihinkään kysymykseen. Linnassakin oli rooli päällä koko ajan. Tuskin Haloska sinne mitään ääliö-Krisseä oli kutsunut, vaan ihmisen Krisse-pellen takana (vrt. henkilöt Lordi-yhtyeen takana).

    Äänestä

Sillä on päässä tyhjää tyhjää.

Äänestä

kusettamaan kaikkia väittämällä, että hän vetää jotain roolia mukamas. Luotettavasta lähteestä kuultua, että hän on oikeasti tuollainen hössöttäjä. Mutta propsit siitä, saa rahaa olemalla oma itsensä ja väittämällä sitä rooliksi :)

Äänestä

tyhmempikin pärjää. Ihmettelen vaan, miten pärjää mies ja lapsi, äiti kun on täynnä itseään. Eipä siinä muille tilaa jää. Ehkä olisi aika aikuistua. Kysymys Krisselle, haluaisitko lapsesi olevan kaltaises? Lapsellinen, kaikkien kevyesti ottama ihminen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cale kirjoitti:

En tiedä miten muilla, mut alkaa kyllästyttää toi Krisse. Oli hän missä vaan ohjelmassa mukana hän vetää "omaa" showta. Eli pystyyköhän hän enää keskustelemaan normaalisti vai onko levy jäänyt soimaan. Esimerkkejä oli juuri linnanjuhlat ja Einstein viime viikolta.
Mitä olette mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu