Rutlandin tappamiseen vinkkejä..?

Kuinkas tuon Rutlandin saa tapettua? Mietin että miten se on mahdollista, kun sen energiat koko ajan nousee takasin? :o
Mitenkäs kun tos vois painaa tota kolmio näppäintä, että sen niskaan tippuu jtn mutta mulla se ei ainakaan aina tottele sitä.
2277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eli pelaat ilmeisesti playstationilla niin kun Rutland menee lataamaan itseään niin paina kolmiota niin kauan kun nämä kivet ovat muistaakseni punaisia sitten kiskaise se kivi alas Laran tällä tarttumisnarulla ja tee näin kaikkien kivien ´kanssa ja sitten vain ammut rutlandia niin kauan kun se kuolee:D kysy lisää jos on jotain epäselvää

Äänestä

Olipas se sittenkin helppo.. Kun en saanut käytettyä niitä kivi juttuja, mutta hoidin sen apunani ne pommit/räjähteet :)
Toi seur. kettä onkin aika kurja :s

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joulupallo kirjoitti:

Kuinkas tuon Rutlandin saa tapettua? Mietin että miten se on mahdollista, kun sen energiat koko ajan nousee takasin? :o
Mitenkäs kun tos vois painaa tota kolmio näppäintä, että sen niskaan tippuu jtn mutta mulla se ei ainakaan aina tottele sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu