6:n

Oisko kellään tietoa mistä saa 6:n farkkuun sopivat neliskanttiset pakoputkenpäät. Tiedän, tiedän, on niitä Mazdallakin, mutta kun maksavat niin pirusti.
71856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

että räpättimen saa polkupyörään ainakin halvalla, kaljatölkistä runttaamalla

Äänestä

viistuumaista ilmastointiputkea. Kyllä sen jälkeen masta kulkee melkein sataakolmeekymppiä! ja pysyy tielläkin vaikka vähän puoltaa.

Äänestä
  • sepe vois vaihteeksi haistaa vittua, tai no ehkä lampaanperse on enemmän todennäköinen ko.kaverille...

    Äänestä

Motonet ja Biltema molemmista löytyy kunhan otat "lyhyet mallit", koska omat putket ovat alas kääntyvät ja pitkät mallit tuovat putket liian alas. Eivät yhtään häpeä Mazdan omia "edullisia" putkia. Saat ainakin 4 paria tarvikepäitä Mazdan originellien hinnalla !

Äänestä
  • Ne bilteman putkepäät kyllä ruostuu aika äkkiä, mazdan alkuperäiset on täyttä rosteria ja Dekran valmistamat.(pakko nyt kehua kun viimeinki raaskin ostaa, oli pirun kalliit)

    Äänestä

myynnissä farkussa kiinni olleet puoleen hintaan (60e 2 kpl postit). [email protected] tonne kun jätät viestiä, niin otan yhteyttä.

Äänestä

ja maalaa hornalla kiiltäviks.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


putkenjatkeet kirjoitti:

Oisko kellään tietoa mistä saa 6:n farkkuun sopivat neliskanttiset pakoputkenpäät. Tiedän, tiedän, on niitä Mazdallakin, mutta kun maksavat niin pirusti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu