Tietokoneen takia olen käynnyt monessa liikkeessä,mutta yksi on ylitse muiden Varkaudessa.Sonera piste Kauppakadun alkupäässä.Hyvä pojat, jatkakaa samaan malliin.
Kyllä osaa olla hyvä palvelu
9
2173
Vastaukset
- Kepacccco
Vittuilua kenties?
- oletko edes käynyt
myös minä olen saanut ko. liikkeessä aivan erinomaista palvelua?
- Kepacccco
oletko edes käynyt kirjoitti:
myös minä olen saanut ko. liikkeessä aivan erinomaista palvelua?
No kai se on uskottava sitten. Tällä palstalla tuo kanssaihmisten kehuminen on niin harvinaista, että väkisinkin herää epäily.
Pahoitteluni.
Jatkakaa!
- kyseisestä liikkestä
Enkä sinne enää mene kuin pakosta. Naisasiakasta siellä ei ainakaan osata palvella.
- Hyvää joulumieltä vaan kaik...
ja saanut siellä aivan erinomaista palvelua. Kumma paikka tämä Varkaus, kun täällä aina haukutaan MIssä täällä muualla saa yhtä asiantuntevaa palvelua?
- Lisää liksaa
Nyt olis Keinänen palkankorotusten aika koko henkilökunnalle koska palaute on tälläista,olet kuulema helvetinmoinen pihtari korotuksissa mutta jos nyt kuitenkin ,henkilökuntasi tekee kuitenkin niin hyvää duunia.
- Kepacccco
Taisikin olla henkilökunnan itsensä masinoima tämä viestiketju. Asiakkaat vähenee vähenemistään, joten työaika pitää käyttää itsensä korostamiseen netissä.
Hyi hyi hyi hyi... psssssttttthhh... aaarrggh! - -abc-
No tuskin mikään pomo tulee vapaaehtoisesti palkankorotusta ehdottamaan kyllä ne pihtareita ihan kaikki. Mieluummin rahat omaan taskuun kuin työntekijän.
- asiakas
Kepacccco kirjoitti:
Taisikin olla henkilökunnan itsensä masinoima tämä viestiketju. Asiakkaat vähenee vähenemistään, joten työaika pitää käyttää itsensä korostamiseen netissä.
Hyi hyi hyi hyi... psssssttttthhh... aaarrggh!se joka laittoi eka viestin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748