Onko eron paikka

ei nää riidat lopu, sopu vielä vai ero, en jaksa enää riidellä
1185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Maljojen kolmosen kanssa tulee tunne, että kaikki mahdollisuudet ovat vielä olemassa. Mutta riidat eivät teitä nyt enää auta, se tie on loppuun kaluttu. Jos pystytte nostamaan kissan pöydälle ilman riitaa ja näkemään suuret asiat pienien sotkujen seasta, teillä on todella mahdollisuus. Rehellisiä jos olette, ette häviä mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sydän verillä kirjoitti:

ei nää riidat lopu, sopu vielä vai ero, en jaksa enää riidellä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu