tyttö tuli

Meille syntyi tyttö vauva 6.12 ko 02:19 Pituutta hänellä oli 50 cm ja painoa 3450g
3282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onnea tyttövauvan johdosta!!

Äänestä

HIRMUN PALJON ONNEA VAUVASTA=)

Kateellisena luen kun muut saa nyytin jo syliinsaä...=((itellä rv 39 0)

Äänestä

syntymän johdosta ja iloista joulun aikaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön:) kirjoitti:

Meille syntyi tyttö vauva 6.12 ko 02:19 Pituutta hänellä oli 50 cm ja painoa 3450g

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu