eiks sen pitäny tulla jo viime kuussa? mutta ne oli pistäny vahingos väärän lukijan (tai jotain) ja sen takia viivästyi?
kyselen vaan ku ei jaksas venaa enää mut kai se sit on pakko*
millonka tuo ps3 tulee suomeen?
9
419
Vastaukset
- Rieska
04.02.2007 kuulema, mutta kyllä se on sen arvoinen että kannattaa odotella.
- Minä....;
Eiks se oo viel tullu suomeen? Kamu sano et niillä on se jo..Tais vähän valehella..
- mmss
Minä....; kirjoitti:
Eiks se oo viel tullu suomeen? Kamu sano et niillä on se jo..Tais vähän valehella..
PS3 julkaistaan maaliskuun alussa Suomessa, on tainnu kaveris vähän valehdella.. :)
Tuotantolinjaongelmien takia myöhästy. - odotella..
mmss kirjoitti:
PS3 julkaistaan maaliskuun alussa Suomessa, on tainnu kaveris vähän valehdella.. :)
Tuotantolinjaongelmien takia myöhästy.noin hirveän kauan mitään sonin floppi toosaa, Vaan ostaa jo mahtavan tehokas ja parempi grafiikkainen XB 360:lla, Jolle ps3 ei mahda mitään.
- ilmestyy
PS3 on sen HINTAINEN että sitä kannattaa odotella vielä muutaman vuoden. ARVOLTAAN Sonyn floppitoosa ei ole kuin n. 150-200€.
Parempi vaihtoehto tietenkin on jättää koko floppikolmonen hankkimatta ja ostaa nykyisen konsolisukupolven ykköslaite ja tehokuningas, XBOX360. - .....................
ilmestyy kirjoitti:
PS3 on sen HINTAINEN että sitä kannattaa odotella vielä muutaman vuoden. ARVOLTAAN Sonyn floppitoosa ei ole kuin n. 150-200€.
Parempi vaihtoehto tietenkin on jättää koko floppikolmonen hankkimatta ja ostaa nykyisen konsolisukupolven ykköslaite ja tehokuningas, XBOX360.onko se ihan pakko väittää sonyn tuotteita huonoks vaan sen takia että ne on japanilaisia JAPSIT TEKEE LAATUTYÖTÄ!
se hemmetin exboxi ei oo yhtään parempi HÄRREGYYD SENTÄS TEIÄN KANS!! - Termospullo.
ilmestyy kirjoitti:
PS3 on sen HINTAINEN että sitä kannattaa odotella vielä muutaman vuoden. ARVOLTAAN Sonyn floppitoosa ei ole kuin n. 150-200€.
Parempi vaihtoehto tietenkin on jättää koko floppikolmonen hankkimatta ja ostaa nykyisen konsolisukupolven ykköslaite ja tehokuningas, XBOX360.Muista nyt se, että Aasiasta ne parhaat tuotteet tulevat..
- nuolase
odotella.. kirjoitti:
noin hirveän kauan mitään sonin floppi toosaa, Vaan ostaa jo mahtavan tehokas ja parempi grafiikkainen XB 360:lla, Jolle ps3 ei mahda mitään.
vielä...
- jotain....
ilmestyy kirjoitti:
PS3 on sen HINTAINEN että sitä kannattaa odotella vielä muutaman vuoden. ARVOLTAAN Sonyn floppitoosa ei ole kuin n. 150-200€.
Parempi vaihtoehto tietenkin on jättää koko floppikolmonen hankkimatta ja ostaa nykyisen konsolisukupolven ykköslaite ja tehokuningas, XBOX360.provikoita tosta markkinoinnista?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648