Päivitin koneeseeni IE7:n selain jumittelee ja se täytyy tappaa task-managerilla. Jotenkin tuntuu, että IE7 on huolimattomasti tehty. Formatoin kiintolevyn ja asensin Windowsin uudelleen. Ei auttanut. Palomuurina käytän Windowsin omaa, joten ei luulisi olevan yhteensopivuusongelmia. Virustarkastusohjemana Symantecin Norton antivirus.
IE7 on huono
SME
4710
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mitä tällä hetkellä on saatavilla, älä laita selaimen syyksi jos koneesi oikuttelee uutuuden kanssa, etsi vikaa muualta.
Miljoonilla koneilla oireeton.
on päinvastoin.Tällä seiskalla rupesi toimiin videot ym.kun unelma vain.
Hei
Minulla ei näy elokuvat, ei aukaise niitä neuvokaa mitä pitää tehdä. asetuksissa varmaan vikaa?
Copypastet aivan ihmeellisessä kohdassa, miksiköhän sekin piti muuttaa? Saa haparoida ja etsiä normaaleja toimintoja.
Kömpelön näköinen Firefoxiin verrattuna. En käyttäisi IE:tä lainkaan, mutta jotkut kuvakkeet eivät Firefoxilla näy. Olenkin tätä asiaa ihmetellyt F:n palstalla nimellä Sokko, mutta ei vaan kukaan vastaa...?