chevrolet

olisn ostamassa kyseistä autoa.tuodaan japanista maaliskuussa.59000km ajettu kuin uusi.onko jollakin kokemuksia 6 koneisesta camarosta on se ainakin taloudellisempi kuin v8 koneinen.itellä dieseli vani jolla ajelen talvella,miksei camarollakin.kiitos vastauksista jo etukäteen.
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

6-koneinen on LAISKA lahna!
Ajo-ominaisuudet vaaralliset talvella.

Äänestä
  • Samaa mieltä, ei kannata kuutoskoneella, aivan liian laiska. Camaro painaa melkoisesti, ja pidin melkein tuota 5l V8 liian heikkotehoisena. Ajoin 15 vuotta omalla V8 Camarolla... kiinnostusta olisi ollut vaihtaa 5,7l isolohkoon, mutta sitten suunnitelmat muuttuivat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


camaro -95 3.4 kirjoitti:

olisn ostamassa kyseistä autoa.tuodaan japanista maaliskuussa.59000km ajettu kuin uusi.onko jollakin kokemuksia 6 koneisesta camarosta on se ainakin taloudellisempi kuin v8 koneinen.itellä dieseli vani jolla ajelen talvella,miksei camarollakin.kiitos vastauksista jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu