ihastuin........

kertokaa mikä on se juttu johon heti ensi näkemällä ihastuitte kumppanissanne??
51239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eh eh eh eh eh....

Äänestä
  • sitten järkytys? ehhehheee

    Äänestä

  • etumus kirjoitti:

    sitten järkytys? ehhehheee

    eh eh eh....

    Äänestä

sitten hartialinja, tiukka pepa, mahapuoli ja kädet.
Etumus myös, mutta eihän sitä heti näe, paitsi jos ollaan nudistirannalla.

Äänestä

joku vaan kolahtaa ja sen jälkeen on hyvä jos muistaa omaa nimeensä.

Silmät on mulle se tärkein. Sielun peili.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


söpösöpösöpö kirjoitti:

kertokaa mikä on se juttu johon heti ensi näkemällä ihastuitte kumppanissanne??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu