on aika kattava valikoima edullisia vaatteita, ja ihan hyviäkin...mutta, mutta...Miksi Maxin sovituskopeissa ei ole edes peiliä??? Ja sit ne kopit on muutenkin sellasia et ei paljo tee mieli mennä sinne sovittelemaan vaatteita ku kopin sisään voi suurinpiirtein katsoa kuka vaan (ovet on huonot). Jäi monta vaatetta taas ostamatta ku ei voinu sovittaa niitä!
Onneksi kauppareissun päätteeksi sain Maxin kassalla todella kohteliasta asiakaspalvelua reippaan hymyn kera! Kiitos siitä!
Onneksi kauppareissun päätteeksi sain Maxin kassalla todella kohteliasta asiakaspalvelua reippaan hymyn kera! Kiitos siitä!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Totta liverrät!
Pikaisesti uudet kopit ja isommat ja intimiteettisuojalla (ovella) varustetut.
On varsin ikävä kun esim. alusasuja sovittaessa verho tai huono ovi tempaistaan auki.
Laittakaa Maxin parkkipaikalle joku pakollinen ajo/kiertosuunta.Nykyään se on kamala tivoli ruuhka-aikoina.
Onhan siellä osastolla ihan oikeat sovituskopitkin, miksi menet sovittamaan sinne farkkukoppeihin?
Mee niihin valkoisiin koppeihin. Ne on tiiviimmät kun ne farkkupuolen kopit.
Aika kivasti meni näkemykset ristiin , kertoisiko se jotain....
Kyllä sovituskopit pitäisi uusia ja tehdä asianmukaisiksi lukittavine ovineen.
niin haluan kyllä ehdottomasti sovituskoppiini PEILIN,perhana..
sen peilisi . Olisko semmonen kolomelta kulumalta näättävä hyvä?????