Wii on synyiä!!!

Mikään noin hauska kone ei voi olla muusta, kuin saatanasta!!!

Noin kovat tehot ja hienot Zeldat!!! Wii on täyttä syntiä, pelikoneen kanssa ei saisi olla noin kivaa!!!
3290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No jos ei kelpaa, niin painu kirkkoon siitä rukoilemasta. Ei sinunlaisia täällä kaivata.. Ja todennäköisesti tulit tänne tietokoneella, eikö vain? Eikös tietokonekin ole hauska? Eikös sekin ole saatanasta? Pistäs paremmaks >D.

Äänestä
  • Ikinä kuullut sarkasmista?

    Äänestä

  • aivot kirjoitti:

    Ikinä kuullut sarkasmista?

    sarkasmi on aika hauskaa ni onko sekin sitten saatanasta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskovainen% kirjoitti:

Mikään noin hauska kone ei voi olla muusta, kuin saatanasta!!!

Noin kovat tehot ja hienot Zeldat!!! Wii on täyttä syntiä, pelikoneen kanssa ei saisi olla noin kivaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu