Ennen minulla oli TOOODELLA hyväkuntoiset vatsalihakset....MUTTA EI ENÄÄÄ!!!!!!!!!Miksi ne heikkenevät?!?!?!?!?!?!??!Liikun jokapäivä kolmesta kymmeneen....töissä,salilla,kotona......teen vatsalihas liikkeitä ja syön terveellisesti!!!
MIKÄ MUA VAIVAA?????On muutenkin alkanut päivittäin särkeä päätä...huimata......SIIIS AUTTAKAAA!!!!!!!:( :( :(
viisammat auttakaa!!!!!!:(
gary.dahlman
6
837
Vastaukset
- jeejee
Ehkäpä kuntoilet liikaa jos kus on hyvä ottaa rennosti..
- palasi jälleen
VITUN P*SKA!!!!!!!!
- Gary dahlman on homo
Ime poika kyrpää.. Se auttaa.. ei sul mitään työtä ole kun oot joku 13v pikku hinttari fägäri siel koneen ääres. Hanki elämä xD
- Luotettavampaa kuin
Varaa aika lääkärille. Keltaiset sivut on täynnä erilaisia lääkäripalveluja. Ei meidän kadun miesten ja naisten kannata alkaa arvailemaan mitään.
- llLOLOLOL
Vittu mikä 13 vee äpärä! :DD
- sir grundberg
HAHA koht mä pk:tan noi naabit LOLOLOLOL voi vittu mun mana onki loppu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648