Samsung DTB-B260Z

Kirjoittakaa kokemuksenne tästä laitteesta ja kertokaa onko teksitys ongelmaa kuinka paljon tässä laitteessa ylen kanavia katsottaessa. tässä kuva: http://www.jtshop.fi/epages/Kaupat.axl/?ObjectPath=/Shops/JTShop/Products/10005
3470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meillä on vähän vanhempi malli DTB-9401Z, ollut nyt 2 kk käytössä, ei ole ollut mitään ongelmia.

Äänestä
  • ole ollut ongelmia????

    Äänestä

On ollut koko ajan ongelmia YLE:n tekstien kanssa. Nyt ostin PlusTV:n kortin jota se ei lue, kortti on testattu kahdessa muussa boxissa ja siinä ei vikaa ole. Kanavat haettu ainakin 5 kertaa uusiksi ja ei vaaan toimi. Onko muilla ollut vastaavia ongelmia, mitä piti tehdä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juke kirjoitti:

Kirjoittakaa kokemuksenne tästä laitteesta ja kertokaa onko teksitys ongelmaa kuinka paljon tässä laitteessa ylen kanavia katsottaessa. tässä kuva: http://www.jtshop.fi/epages/Kaupat.axl/?ObjectPath=/Shops/JTShop/Products/10005

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu