pistän kämpässa kaikki valot päälle ja vedän ikkunoiden edestä verhot pois.
sitten muna käteen ja kauhee masturbointi päälle.
on siinä naapureilla ihmettelemistä .
kuinka yleistä tää on .oonko jotenkin poikkeeva
olen lähiön pervo
11
2006
Vastaukset
- pera p.
Moi Tommi, hienoa että sinäkin uskalsit tehdä tämän paljastuksen itsestäsi. Voinen kertoa, että meitä vilauttelijoita on todella paljon. Tämä on aivan normaalia. Jatka samaan malliin.
Lumivalkoisin terveisin,
Kerrostalojen vilauttelijat Ry. - sulla kun on
valot päällä ja verhot auki, niin taidat olla aika normaali, jos verhot olisi kiinni ja valot poissa, joutaisit mielisairaalaan. Eikö teidän talossa ole sitä kyttäävää ämmää, joka pitäisi huolen että sinun asiasi olisivat yleisessä tiedossa, muutkin kuin ne mitä itse ihmisille näyttäisit. Ja se ämmä sut sinne mielisairaalaankin järkkäisi tai ainakin yritys olisi kova. Näin on! Joka taloon yks kotona luuhaava ämmä, jonka koko elämän tarkoitus on toisten tekemisistä kirjaa pitäminen ja vahtaaminen.
- ämmän puute
jos ei edes naapurissa ole kyttäävää ämmää, vaikka olisi noin kovasti toivottu!
- ...
..oravat saa traumoja, hyi.
- Julia
runkkaa parvekkeella taskulampun kanssa niin kuin oikeat pervot!
- kokeillut kans.
tota.muuten hyvä idea mutta pili on tosi pienen kokoinen kylmässä.
- ......
Kyllä sitä ihminen saa omassa kodissaan tehdä mitä haluaa!
hienoa, että on näitä, jotka tosiaan ottavat tästä oikeudesta ilon irti!
Eläkä sie niistä oravista välitä,
oravat voi mennä terapiaan, jos ne saa traumoja sinun pervoiluistas!
Et sinä ole varmasti mitenkään poikkeava, paitsi ehkä sen suhteen, että teet sen "kaikenkansan nähden". Mutta omapa on vikansa, jos katsoo, sinulla on oikeus omalla tontillasi tehdä, mitä tahdot, tätä eivät edes oravat voi sinulta riistää!
Hyvä itsensäpaljastajat ry!
Justiinsa teidän kaltaisianne tällä suomessa tarvitaan, olette oikea silmänilo tämmöiselle vanhalle ja yksinäiselle mummolle. Ilolla jäisin katsomaan, jos joskus kohdalle sattuisi.
Saattaisinpa jopa hiukan kuolata. - yökötys
Mieti vähän, joku voi tunnistaa ja tottakai ikkunasi voi paikallistaa. Todennäköisesti henkilöllisyytesi selviää ja toivottavasti joudut vastuuseen! Mieti idiootti!
- täällä.
tampereen naapurikunnasssa on kans tämmöttii pervoi naapurei. kalu kädessä kuljetään sisällä
- saa kulkea!!!
täällä pihallakin mutta ei rauhassa.Se nuori naapurin ämmä tirkistelee kans.Mutta tällä kertaa naisia. Onkohanse sellanen tyttis raukka.
- hahhahaahhhahh
saa kulkea!!! kirjoitti:
täällä pihallakin mutta ei rauhassa.Se nuori naapurin ämmä tirkistelee kans.Mutta tällä kertaa naisia. Onkohanse sellanen tyttis raukka.
tää oli hyvä juttu
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301355
- 101876
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13511ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381