Raiskaajat pois kaduilta.

suuttunut

Sarja raiskaaja Simo Ruumensaari(nuorin uhri 15v tyttö) sai vain 2,5 v (mistä ei istu puoliakaan)raiskattuaan jälleen ties monennen kerran uudestaan. Tietäähän sen että heti kun se pääsee pois niin se raiskaa uudelleen. Raiskaaja tuhoaa koko naisen loppuelämän. Se sanoinkuvaamaton, kauhea painajainen ei hellitä koskaan. Kyllä Suomen valtio on mätä. Miten nainen voi koskaan suhtautua lämpimästi edes kaikkensa yrittävään kunnolliseen aviomieheen kun takana on tuommoinen painajainen josta ei millään pääse irti.

5

961

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ehdonalaisena

      Jospa se oli semmoinen lyhennetty raiskaus ja tekijä ehdonalaisessa?

    • Vankeinhoitolaitos

      Onko järkeä työkykyistä ja haluista miestä pitää vankilassa pelaamassa Pleikkaria ja surffaamassa netissä täydellä ylläpidolla vuorokaudet ympäriinsä lopun elämäänsä kun hänet voisi töihinkin laittaa veroja maksamaan.

      Valtio tarvitsee heidänkin työpanoksensa niin paljon on työtä joka etsii tekijäänsä.

    • Anonyymi

      mä suunnittlen kuristamises raiskausta ja jammu siltavuoren tekoa..t,ajammu.

    • Anonyymi

      Raiskaajat hirteen kaikki muualta ja meiltä😬!

    • Anonyymi

      Raiskaaja on usein puoliso tai lähisuhde. Sellaiset kiistävät aina rikoksensa!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      42
      2106
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      170
      1868
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1310
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1140
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      91
      895
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      879
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      839
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      43
      836
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      763
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      681
    Aihe