leijonaNARTUT

Kokemuksenne leijonista?Musta pahempia narttuja ei maanpäältä löydy.
3395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no kuinkas niin?mitä leijona on sulle tehnyt?
saattaa leijona olla kyllä aika bitch jos oot sen suututtanut!!=)

Äänestä

Leijonamuijat eivät tiedä mitä pelko on -- niin
kauan kuin vastassa on kundeja. Toisista
muijista ne ei välitä paskaakaan. Kaameita
riiteleen, mutta bunkassa parhaimpia. Duunaa mitä
vaan jos pitää kundista. Eivät välitä kundista
jos tämä on noubodi. Tykkää imartelusta ja on
aika romanttinenkin. Mulla onnenpojalla on ollu
viis leijonadonnaa!

Äänestä

TOTTA PUHUT...LEIJONAT PETTÄÄ MINKÄ KERKEE JA VARMASTI SILLOIN KUN EIVÄT TOISESTA VÄLITÄ/EDES RAKASTA....JOTEN TEILLÄ ON OLLUT VARMAAN AIKA PINTAPUOLINEN JA TYLSÄ SUHDE...VEIKKAAN :) JOS LEIJONALLA ON INNOSTAVA JA RAKASTAVA KUMPPANI, HÄN VARMASTI PYSYY KOTONA...MUUTOIN EI TOIVOAKAAN...LEIJONAT OVAT SAALISTAJIA...HAH HAA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies24 kirjoitti:

Kokemuksenne leijonista?Musta pahempia narttuja ei maanpäältä löydy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu