Tiedoksesi: Leikkaan parran vasta kun saan tavata sinut uudestaan. Pelasta siis minut joulupukin (tai ehkä enemmänkin vinttitontun) uhkaavalta uralta.
Hyvää Joulua! Älä tukehdu rullasylttyyn.
Hyvää Joulua! Älä tukehdu rullasylttyyn.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ihana!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Enhän nyt semmonen possu oo,että
sylttyyn tukehtuisin,tosin,
huonompi homma,viimeks kun tavattiin,sulla ei ollu partaa,mutta joulun iloo kuitenkin sulle!
;) Ongelma: En tiedä milloin moista päätit. Eli saatan alkaa katselemaan joko parrallisia rappiojuoppoja tai tohtorisykeröitä. Pelasta siis minut, ennen kuin eksyn väärille teille.
Hyvää ja Rauhallista Joulua!
Irroitan tamppoonin vasta kun saa sinua... ja kunnolla...
Ole kiltti ja älä anna sytytyslangan ja patruunapesän homehtua...
olla häneltä. Mikäli huhut rivoista jutuista pitävät paikkansa. I like it!
Voi tulla homevaurio, kun ei ihan heti nähdä kuiteskaan. Ole kiltti ja vaihda tamponi. Jos et itse pysty, niin pyydä remonttimiehiä apuun. He kyllä osaavat hoitaa alkavatkin homevauriot täysin kuntoon.
Vaikka ihan vain joulun kunniaksi ja etten murehtisi alapääsi kuntoa liikaa jo näin etukäteenkin (nyt en kiitos sinun pysty miettimään mitään muuta enää).
Mutta jos olet vakaasti aikonut homehtua niin minulla ei kai ole muuta mahdollisuutta kuin alkaa pitää homeesta (homejuustosta tykkään jo).
PS. tämä oli huumoria, eikä tästä ole lupa loukkaantua. ;)
liian tyhmää ja lapsellista juttua multa. Ei varmaankaan naurattanut edes. Höh. Yritin naurattaa. Vähän taisi olla väkinäistä.
Pidän parrastasi, se sopii sinulle. Mutta älä anna kasvaa liikaa. Pitää siis tavata ennen joulua. Vaan missä liikut?
länsisuomen suunnalla!
on valkoinen, mites sulla? Sitten ne pukin simmut?
Yritän pelastaa ja poskesi saat siloitettua mahdollisesti jo jouluksi. Sillä nyt tapahtuu ja paljon...Ehkä ymmärrätki että mitä(?)
Olen tehnyt päätökseni enkä halua sinusta luopua joten voit laskea 1 1=2
=)
muuten vaan nähty perjantain vastaisena yönä? Vähän samannäköinen nainen tuli vastaan kadulla. Oli kuitenkin niin hämärää ja nainen sen verran kaukana etten tunnistanut varmasti.
Olin silloin siellä päin vierailulla.
jossakin lähellä, muttet kuitenkaan niin lähellä että olisi mua käynyt katsomassa. - Ei oo totta, menikö joulutonttu pöksyyn?!?
- Ja partaa sun ei kannata kasvattaa
a) ei käy sulle ollenkaan
b) en enää tunnistaisi sinua