Uusi

Uusi CR-V oli jo autoliikkeessä ja vieläpä kilvissä. Jokohan pian pääsisi itsekin ottamaan tyypit.
2718
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

missä liikkeessä

Äänestä

viime viikonloppuna, bensakone manuaalina. Mielestäni parempi ajaa kuin vastaava RAV-4. Kitkat oli alla, joten en päässyt aistimaan ajomelua nastoilla. Kitkoilla oli ainakin varsin hiljainen. Tunnin koeajossa en mitään pahaa sanottavaa keksinyt. Tilaukseen taitaa lähteä. Joulukuun tuotantoa on vielä myytävänä, saapuu tammikuun puolen välin paikkeilla Suomeen. Comforttia oli vähän. Elegance plussaa ilmeisesti on parhaiten tarjolla, liekö joku aloituskiintiö Suomeen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


CR-V kirjoitti:

Uusi CR-V oli jo autoliikkeessä ja vieläpä kilvissä. Jokohan pian pääsisi itsekin ottamaan tyypit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu