Tannopon

Siis tää lääke... Se sisälsi paljon kaikenlaista mielenkiintoista onko kellään kokemusta kyseisestä tavarasta?
3810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eräällä turistireissulla peräsilmä lauloi kuin tuomiopäivän pasuuna, ja pistin Tannoponin huuleen, niin johan peräröpellys loppui.
Suosittelen.

Äänestä

Lueskelin palstoja ja kyllähän nuo jotkut hörhöt sitäkin muiden aineiden ohessa käyttää. Ok - samat fipat saisi kai myös Tolusta tai jostain kenkäplankista. Mutta - mutta, miksi helvetissä tässä kaikkia myrkkyjä syömää tai liimoja haistelemaan? Keskari riittää mulle!

Äänestä

tuo on vaarallista tavaraa, sisältää ainakin kolmea erilaista myrkkyä (belladonna, ja salisylaatit ja joku juttu vielä)...sain kaksiraajahalvauksen noista lääkkeistä ja maksaa vihlo ja muutenkin oli aika kipee olo sen jälkeen kun 2 pakettia oli syönyt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


of j kirjoitti:

Siis tää lääke... Se sisälsi paljon kaikenlaista mielenkiintoista onko kellään kokemusta kyseisestä tavarasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu