Onko Iisalmessa autofiksaamoja? Jos on niin kertoisitteko kokemuksenne kyseistä liikkeistä ja suosituksia.
Autofiksaamo
tarvetta olisi
164277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
on. Yksi ainakin avain-vaunun yhteydessä. Ja homma hoituu. Toinen on kivirannalla, tais olla Iisalmen automaalaus ja fiksaamo.
Avain-vaunun yhdeydessä oleva on hyvä paikka,tulee hyvää jälkeä.
En käy toiste, isot naarmut oli tuloksena kun käytin fiksattavana. Ilkesi vileä väittää vanhoiksi naarmuiksi kun emäntäö kävi auton hakemassa. Raapikoon muiden vehkeitä, mutta minä en käy.
Käytitkö autoa kivirannalla vai avainvaunulla? Työharjottelussa ollu siellä kivirannalla.. (En oo ollu tekemässä muuta kun paskimpia hommia joten en oo päässy raapimaan teijän kärryä).
Käytitkö autoa reksillä vai siellä kivirannalla,ja kummassa fiksaamossa kun niitä löytyy kivirannalta kaksin kappalein?
http://irc-galleria.net/view.php?nick=olio^^&image_id=45949955 reksin tekemää jälkee... auto on aikas vanha...
copypastella toi osote sit ku katkasee kesken ton rimpsun ja heittää väärään paikkaan...
Fif fix,eräs fiksaamo vois opetella maalaamaan....
Kivirannan-, savon-, rs-, ym. autokiilto Sakari Vuori.
no entäs jv-tuninki,ossooko mitn? voes olla itelläki tarvetta auton kosmeettiseen ehostukseen..
En suosittele:=)
HIh hih!
Kaikki fiksaamot kusettaa!! Varsinkin Iisalmen autofiksaamot!!! Fiksaa ite!!!!!!!!
Minä voisin fiksata autos pimmeenä, ja laatutyöllä.
Mitä näitä vanhoja romuja fiksaa. Ihan sama ajaa Kuusakosken pihaan, jos ei vanha romu kelpaa. Ite ajan 20vuotta vanhalla autolla loppuun saakka.
Osta tötteröpäille koppa olvia niin ne kyllä potkii auton lommoille ettei pikku naarmut enää osu niin pahasti silmiin