Snooper Indago

Kenelläkään kokemuksia kyseistä navigaattorista?
3739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

-päivitys maksaa
-suomen osalta paikoitellen pieniä heittoja
-tuntee muutakin eurooppaa
-hyvä näyttö
-toisinaan hukkaa yhteyden sateliitteihin

Ja tuohon navipuoleen en osaa kommentoida.

Äänestä

Itse omistavana en mitään huonoa ole vielä laitteesta löytänyt. Toiminut itselläni moitteettomasti. Tietokantakin tuntuu olevan kohdillaan ja helppo päivittää kuulemma ilmainen takuun ajan. uusimman karttapäivityksenkin sain täysin ilmaiseksi takuun ollessa voimassa!!! Katkoksia ainakaan minulla ei ole esiintynyt Voin suositella lämpimästi.

Äänestä
  • osaatko kertoa kuinka toi kartan päivitys käytännössä tehdään.
    ei ainakaan snooperin kotisivulta saa mitään irti vaikka siel lukee ilmaiset päivitykset
    rekisteröinti ok

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietoa tarvitseva kirjoitti:

Kenelläkään kokemuksia kyseistä navigaattorista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu