menkkaoireet

kokemuksia???
Ensin muutama päivä semmonen olo et menkat alkaa pian ja nyt ei mitään, ei menkkaoireita, ei menkkoja...tuntuu tosi oudolta tällänen.
2503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla oli kans menkkaoireita, ei vaan alkanu, mahaa kouri ym..sit menin ostaa raskaustestin ja sitä tehdessäkin aattelin et ei tää ny mitää, kyllä ne menkat alkaa...vaan ei alkanu...hih :) vauvaa sitä ooteltii, joillain tulee kuulemma jonkin verran vuotoakin, että kai samaan asiaan liittyy.. :)

Äänestä
  • Ihan sellanen olo,kun aina menkkojen aikaan,mut vuotoa kesti 1pv! Odotin viikon verran kunnon menkkoja,mut sit asia häiritsi jo niin paljon,et oli pakko ostaa testi. Nyt poika on 11kk!=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


menikin ohi kirjoitti:

kokemuksia???
Ensin muutama päivä semmonen olo et menkat alkaa pian ja nyt ei mitään, ei menkkaoireita, ei menkkoja...tuntuu tosi oudolta tällänen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu