Vastaa kysymyksiin rehellisesti
http://www2.hs.fi/extrat/hsfi/hupi/joulutesti/default.asp?gclid=CJ3y_f7km4kCFQUWZwodIUswMQ
http://www2.hs.fi/extrat/hsfi/hupi/joulutesti/default.asp?gclid=CJ3y_f7km4kCFQUWZwodIUswMQ
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kiitti Toffe, viime vuosien suht vakio kolmen lahjan sijaan testi antaa odottaa jopa kahdeksaa pakettia.
Ei maar, kiva testi ja Toffelle hyvää joulua ja kiitti myös aiemmasta vinkistä positiivareiden joulukalenteriin :)
Totuudenmukaista.Kyseisen testin mukaan voin saada viisi lahjaa.Siis käytökseni ei ole ollut kovinkaan moitittavaa,mutta olen ollut halujeni vietävissä hieman liikaa....heh.Ensi vuonna kiltimpi?Siinä haastetta.Hauska testi.Thanks
luulen kyllä saavani muutaman enemmän:)
tämän mukaan 7, luulisin että enemmän tulee.
Lahjojen määrä.Pakettien availu ei niin innosta,mutta reissaaminen kylläkin sekä tosi hyvä ja sykähdyttävä joulutunnelma!
Viisi pakettia tiedossa. Kehtasi testi huomautella alkoholinkäytöstäni, vaikka tänä vuonnakin on tullut nautittua alkomahoolia 4-5 kertaa enkä koskaan ole henkisesti / fyysisesti loukannut itseäni tai ketään muuta. En edes nolostuttanut!
Pitänee pysyä teelusikallisissa jatkossa. Ja enintään kerran vuodessa!
johtunee siitä, että sen viiniä ruoan kanssa pikkujoulusikailun välissä ei voinut olla mitään vaihtoehtoa. En juo koskaan punaviiniä enkä esim. saunaoluita, eli sitä ei voinut valita. Toisaalta en kyllä sikaile pikkujouluissakaan ;)
6 pakettia silti, taidan olla ylikiltti.
Entä jos et käytä bussia (et voi tervehtiä bussikuskia), et ole löytänyt lompakkoa (et voi palauttaa sitä) ja äitisi on kuollut (sitten on vähän vaikea soitella)?
Itselläni tuli monta sellaista kohtaa, jossa tekisin "kiltisti" jos olisin ko. tilanteessa, mutta kun en ole / ole ollut.