Kotiteollisuus: Helvestistä Itään =
K.I.S.S: God of Thunder
...ja voin sanoa, että tuossa kisassa
hynyttelijät jäävät hopealle....
Helvetistä itään
itään
2
528
Vastaukset
- jambe697
Kotiteollisuus: Helvetistä itään =
Slayer: South of heaven - ``suur_fani``
mitä sä tarkoitat tolla hynyttelijällä?? jos kotiteollisuutta niin Mä olen kylläkin tosi ängrinä sitten!!!! Ja koti teollisuus on parempaa kuin k.i.s.s!!!!!!!!!!!!!!!!!! huom. TÄYSIN PAREMPAA!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764