Onnistuuko miedän suunniteltu tulevaisuus? Vai hajottaako sarvet liikaa?
OinasM+härkäN
J***+M****
41312
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tosiaan kolisee yhteen. Mutta itsestähän se on aika paljon kiinni. Oinaat on hankalia, sen tiedän ja pystyn sen jopa myöntämäänkin oinaana, mutta kyllä härkäkin osaa. Äiti on härkä ja voin sanoa, että en aina ymmärrä sen ajatusmaailmaa. No, äidit nyt muutenkin käy välillä hermoille varmaan kaikilla.
No täältähän se vastaus varmaan löytyykin! Apuva!
Miksi luulet tällaisten keskustelu sivustojen olevan olemassa!? Just siksi, että ihmiset saavat puida itselleen kiinnostavia asioita saman henkisten kanssa ;)
No meillä oli exn kanssa 12 vuoden suhde.
Ja aika hyvin toimi.
Myönnän olevani kans aika itsenäinen ja itsepäinen... Joten yhteentörmäyksiä tuli väistämättä ja härkä varsin jääräpäänä oli vaikea kumppani.
Se mitä minä ja ex ei osattu oli "oikenalainen" riitely ja ongelmien ratkaiseminen.