Yrittikö Kaki itsaria

reissulla?? Oliko se niin huono loma? Vai keljuttiko sitä kun Henri veikin Sarin??
Vai miksi se yritti itsemurhaa??? Huomasiko se että sen elämä on niin turhaa?? Kauheeta!
44285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyse on joskus 10 v sitten tapahtuneesta masennuksesta, jota edelsi mm ruohonpoltto jne...

Äänestä

Kyllä mäkin olisin itteni jojoon vetäny jos olisin samannäköinen kuin tuo Kaki-hyypiö!!!!!

Äänestä
  • Velloo asiakeskustelu kuumanakinkokonkokinkokin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siellä Kanarian kirjoitti:

reissulla?? Oliko se niin huono loma? Vai keljuttiko sitä kun Henri veikin Sarin??
Vai miksi se yritti itsemurhaa??? Huomasiko se että sen elämä on niin turhaa?? Kauheeta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu