Eikö kukaan tiedä

Ostin joululahjaksi XBOX 360:n.Nyt kuulin että se tarvii erillisen RGB kaapelin tai mad catz scart:n,jotta se toimisi kunnolla vanhan mallisessa telkkarissa.Muuten kuulemma sotkee.Itse en mitään näistä ymmärrä,joten voisiko joku kertoa pitääkö tämä paikkaansa?
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mene asian tuntevaan liikkeeseen ja kysy. tai kysy siltä jolta ostit 360.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tumpelo kirjoitti:

Ostin joululahjaksi XBOX 360:n.Nyt kuulin että se tarvii erillisen RGB kaapelin tai mad catz scart:n,jotta se toimisi kunnolla vanhan mallisessa telkkarissa.Muuten kuulemma sotkee.Itse en mitään näistä ymmärrä,joten voisiko joku kertoa pitääkö tämä paikkaansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu