Lahja tupakanpolttoa lopettavalle?

Ideoita lahjaksi henkilölle, joka lopettamassa tupakointia...jotakin huumorpitoista??? Vai onko siinä huumori kuit tod kaukana:)?-"ei koskaan tupakoinut"
2477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Purkkaa, salmiakkia, karkkia, nicorettea, kofeiinipitoisia juomi, niillä pääsee alkuun. Lopetin 2005 maaliskuussa :)

Äänestä
  • Mä etsin myös tupakanpolttoa lopettavalle naiselle syntymäpäivälahjaa. Hyviä vinkkejä kiireesti. Toi hrkkukori on hyvä idea, mut jotain ei niin normaalia..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tukea ja huumoria kirjoitti:

Ideoita lahjaksi henkilölle, joka lopettamassa tupakointia...jotakin huumorpitoista??? Vai onko siinä huumori kuit tod kaukana:)?-"ei koskaan tupakoinut"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu