Rakkaat eläinten ystävät ja ja niiden pitäjät.
Jos perheessänne on koira tai kissa, muistakaapas paketti on tärkeää myös lemmikillenne,
Kissalle,kissanminttu, ja hauvalle, luut tai vastaava. tv JOULUPUKKI............
Joulu Lemmikeillekkin
7
504
Vastaukset
- TrailerTrash
Juu koira repi pakettia, vähä tartti avittaa. Sieltä löyty sit hienoja luita, jotka se sit jemmas. varmaan mun tyynyn alle.
- tottakai
juu juu, kissa sai omat herkkunsa, pesee jo tassujaan. Ja koirat on piilotellu ylimääräiset luunsa, ties minne...
- .....
Meidän 2 kissaa sai paketit mummoltaan ja niissä oikein luki että hyvää joulua toivoo mummi. Ja tietenkin itsekin olimme hankkineet lahjat pikkuisille. Vähän piti auttaa avaamisessa ja sisältä löytyi sitten herkkuja ja uusi lelu. Lisäksi vein äitini luona asuvalle vanhalle kissallemme lahjan sekä isäni kissoille ja veljeni kissalle. Ei tulisi mieleenkään unohtaa pikkuväen joululahjoja, toiset on niin vähään tyytyväisiä :)
- Kitumillinen
Sai oman lahjansa kissa. Paketin avaamisessa piti hieman avittaa.
- eläimellinen_
Meilläkin rakas piski sai purkillisen (100 kpl) lihatikkuja, ja mummiltaan pakkauksen koiransuklaata (sellaisia kierteisiä tikkuja, ei nappeja). Uusia lelujakin tuli. Nam nam, koira tietää jo joulun ja että silloin saa paketteja joissa on kaikkea kivaa. Vähän pitää avittaa avaamisessa.
Kinkku sun muut maistuivat myös jouluillallisella! :) - Onnellinen vauvan omistaja!
Tottakai pukki muisti meidän vauvaakin,onhan vauva yksi meidän perheen jäsen.Hauva olikin aivan päästä pyörällä,kun sai leluja ja luita.Kortteihinkin tuli aina hauvan nimi!!!
Joulupukki muistaa aina myös eläinperheen jäseniämme.
Koiralle toffelle tuli valtava puruluu, lelu, ja uusi kaulapanta ja talutin.
Kissoille lelut, maitonapit ja kaulapannat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt312883Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431491Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö19941Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32909Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22894- 51868
Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37807Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36773Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os172762- 48679