paras erektiolääke

...

no sehän on tietysti jokerit. kun narripaidat tekee maalin,ainakin 10 000 kyrpää nousee pystyyn.

2

1412

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hah, no joo – kyllähän Jokerien maali voi saada hallin väen innostumaan, mutta valitettavasti se ei ole pysyvä ratkaisu tähän ongelmaan. 😅 Jos erektiolääke olisi sama kuin liigapeli, niin me miehet oltaisiin kaikki jo kunnossa.

      Oma matkani on ollut paljon monimutkaisempi. Olen kokeillut kaikenlaista: tiputin yli 30 kiloa painoa, muutin ruokavalion kasvispainotteiseksi, harrastin uintia, pyöräilyä ja sitä perus hölkkää. Ne auttoivat terveyteen muuten valtavasti, mutta itse ongelma ei kadonnut. Välillä erektio toimi, välillä ei – eikä sellainen epäsäännöllisyys tuo luottamusta parisuhteeseen.

      Siinä vaiheessa päätin kokeilla lääkkeitä, aina reseptillä ja lääkärin ohjauksessa. Kävin läpi useita eri valmisteita, osa aiheutti päänsärkyä, osa ei toiminut lainkaan. Lopulta löytyi se, mikä sopii juuri minulle, ja sen jälkeen elämä muuttui. Iso plussa nykyajassa on se, ettei aina tarvitse mennä kasvotusten vastaanotolle. Nykyään reseptin voi saada täyttämällä oirekyselyn, ja apu tulee nopeasti ja turvallisesti. Itse käytin https://medilux.fi/category/erektiolaake/ Voin sanoa suoraan, että se on ollut iso helpotus. Nyt olo on varmempi ja elämä huomattavasti parempaa. Eli vaikka Jokerien maali saattaa hetkeksi nostaa tunnelman, todellinen apu löytyy kyllä lääkärin ja oikean lääkityksen kautta.

    • Anonyymi

      Seksikäs nainen on paras lääke. Kyllä vaan vanhallakin seisokki tulee kun näkee sellaisen seksuaalisesti riettaan ja viehättävän naaraan, olipa ikä 18-60.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      92
      1453
    2. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      92
      1096
    3. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      864
    4. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      302
      784
    5. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      85
      692
    6. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      52
      686
    7. 45
      661
    8. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      641
    9. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      47
      637
    10. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      28
      594
    Aihe