Missä exsakuli ? onko saanut taas

vai miten?
7521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kuullutat!!!!!!
Laita sille sähköpostia.

Äänestä

alati ain. Pohojanmaan juna jätti sen pysäkil.

Äänestä

se on malva-neidon kans kalas.

Äänestä

Piuvaniemessä

Äänestä

haista sinä
Kirjoittanut: exsakuli 15.9.2006 klo 10.02


huilu jos sullakaan ei ole mitään järjellistä asiaa niin pidä kuonos kiinni ei vähempää sun jutut jaksais kiinnostaa... *näyttää kieltä*
Ja sinähän se mut OIKEESTI tunnet.....tuskin tollasta xxxxxläjää ei tuttaviin kuulu :-/ ...onneksi!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kuukauden bannit kirjoitti:

vai miten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu